גולשים כותבים »

24 שעות אחרונות בניו יורק

בישול עם ילדים

בישול עם ילדים

השוואת מחירים מלונות בעולם

טיול ברומא

טיול ברומא 

בא לכם רומנטיקה במיטבה? מרגישים צורך להתאוורר ולהיות בלי הילדים, הלחצים של היומיום, החשבונות והעבודה ולטוס למקום שבו רק שניכם תהיו במרכז?- רומא היא המקום!

להמשך קריאה


24 שעות אחרונות בניו יורק

טיול בניו יורק 

נותרו 24 שעות. עדיין אין שמלה, בגדי חורף ולפחות שני זוגות נעליים. אנחנו קמים בבוקר במלון המדהים שלנו אמריטניה שנמצא במרכז ניו יורק ולמרות הלחץ של העזיבה אנחנו לא מוותרים על הגראנדה לאטה והבייגל עם גבינת הפילדלפיה המעלפת בסטארבקס שמתחת למלון.

להמשך קריאה


תאילנד ארץ הפינוקים

תאילנד 

כל מי שרוצה נופש/ים/אוכל טוב/מסג'ים/פינוקים/בילוים וכדומה מוזמן לגן העדן הטרופי תאילנד. לטיול יצאנו שני זוגות, בטיסת אל על לבנגקוק ומשם טיסת המשך עם "תאי אייר" לפוקט . לאחר הרבה שעות טיסה התמקמנו במלון "פאטונג ביץ" הקרוב לים (מיקום מצויין, לא יקר ומעולה).

להמשך קריאה


הוסיפו את העסק שלכם לאתר - חינם24 שעות אחרונות בניו יורק

טיול בניו יורק

נותרו 24 שעות. עדיין אין שמלה, בגדי חורף ולפחות שני זוגות נעליים.

24 שעות אחרונות בעיר הגדולה ניו יורק ועוד לא ראינו את האמפייר סטייט בילדינג.

אנחנו קמים בבוקר במלון המדהים שלנו אמריטניה שנמצא במרכז ניו יורק (מלון מאוד מומלץ במיוחד לזוגות צעירים!!) ולמרות הלחץ של העזיבה אנחנו לא מוותרים על הגראנדה לאטה והבייגל עם גבינת הפילדלפיה המעלפת בסטארבקס שמתחת למלון.

עם הקפה והבייגל, אנחנו מתחילים לצעוד לעבר הטיים סקוור, שנמצא 5 דקות מאיתנו...
אנחנו צועדים ומנסים בכל מבט לשמר את הזיכרון של העיר המדהימה הזו.

בהגיענו לטיים סקוור אנחנו נכנסים במהירות לcentury 21  ומתחילים לפשפש בין המדפים לקניות האחרונות שנותרו. כמובן שאנחנו לא מסתפקים רק ברשימת הקניות וקונים הרבה מעבר למצופה כאילו מלחמה עומדת לפרוץ וכל מה שיעזור לנו לשרוד הם פריטי הלבוש האחרונים שקנינו.

משם אנחנו לוקחים מונית שעוצרת לנו לאחר דקות ארוכות של המתנה ומנחים את הנהג לדהור במהירות לעבר החנות for ever 21 . משום מה, כל החנות שיש בהן את המספר 21 הן חנויות שכל ישראלי ממוצע יכול להרשות לעצמו לקנות בהן ומכילות בגדים נורמאליים.

גם שם אנחנו משתוללים, עוברים בין המדפים בטירוף של הדקה ה-90, אוספים נעליים, תיקים, מכנסיים, חולצות  אה...כן ושם גם מצאתי שמלות!!!

בצאתנו מהחנות, החלה לעלות בנו תחושה של רגשות אשם. מה זה מה שעושים ביום האחרון בניו-יורק????!

הגיע הזמן לקצת תרבות!

אז כדי לאזן את תחושת האשמה ולהרגיש שביום האחרון הספקנו גם לראות את העיר ולא רק את המדפים בחנויות, נסענו לאמפייר סטייט בילדינג.

הגענו לכניסה, וכמובן שכמו כל תייר ישראלי קנינו ביום הראשון את ה-city pass  של כל האתרים התיירותיים בניו יורק (האמת שממש משתלם....), הגשנו את הכרטיס לאיש הביטחון בכניסה וחיכנו בתור.

חיכינו וחיכינו, חיכינו והמשכנו, התור התפתל והמשיך וככל שעבר הזמן בהמתנה, כל שעלה במוחנו הוא  כמות הקניות שיכלנו לעשות בזמן הזה...(שטחיות לשמה!!!!)

כשהגענו לקצה המגדל, נדהמנו! היה שווה ביותר! במיוחד לסיכום הטיול!
הנוף המרהיב והראות הצלולה (חשוב להגיע ביום שיש ראות טובה...), עזרו לנו להיפרד בצורה הטובה ביותר מהעיר הגדולה.

ראינו את נהר ההדסון שבו הפלגנו ביום השני אל עבר פסל החירות (גם כחלק מרכישת ה-city pass), צפינו בסנטרל פארק, שם בילינו אחה"צ שלם ברביצה על הדשא, צפייה במשחקי בייסבול של נערי ניו יורק ושיטוט בין האגמים. השקפנו על הרוקפלור סנטר, אליו טיפסנו במהירות ביחס לאמפייר סטייט וגם משם צפינו בנוף עוצר נשימה. ובעיקר, ראינו את כל הנוף יחד ב-360 מעלות, נשמנו נשימה ארוכה והבטחנו לעצמנו שיבוא יום ועוד נחזור.....

 

בניית אתרים: אורן וסרשפרונג - www.joomla-israel.co.il